Menu

Amalia Steak & Fish
Welcome 1

Kuchnia Autorska

Amalia to autorska kuchnia Piotra Bernackiego - szefa kuchni, który oparł ją na świeżych, lokalnych produktach. To miejsce wyjątkowe, ciepłe i przyjazne, tutaj zjesz śniadanie, lunch, kolację. Wypijesz niezobowiązujący cocktail lub kieliszek wina z naszej selekcji
1

Śniadania

Starters
Starters
2

Przystawki

3

Zupy

Starters
Starters
4

Sałatki

5

Steki

Starters
Starters
6

Burgery

7

Ryby i Owoce Morza

Starters
Starters
8

Dania Główne

9

Desery

Starters


Nasze menu

Wina & Koktajle

Welcome 1

Wina & Koktajle


Restauracja Amalia Steak & Fish oferuje szeroki wybór win oraz koktajli.

Wina oferowane w Amalia Steak & Fish pochodzą z wielu regionów świata są dobrane tak by doskonale uzupełniać smak potraw.

Nasze koktalje przygotowywane z najwyższej jakości składników. Często z wykorzystaniem regionalnych składników, co podkreśla ich unikalny charakter.

Opinie

Co mówią o nas Goście

Zarezerwuj stolik w Amalia Steak&Fish z wyprzedzeniem


*Do potwierdzenia rezerwacji niezbędny jest mail zwrotny.
Wypełnienie formularza nie oznacza rezerwacji stolika. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji otrzymają Państwo od nas mailem.
W przypadku dodatkowych ograniczeń alergicznych prosimy o informację w uwagach.
Godziny otwarcia

Poniedziałek-Niedziela
8:00-00:00

Leave this empty:

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celach związanych z realizacją zgłoszenia. Oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych, jak również o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest CRC SP Z O.O. UL.SPOKOJNA 4 32-080 ZABIERZÓW