Galeria Wnętrz

Nasze sale & wnętrza

AMALIA

Nowoczesność

Amalia Brasserie mieści się w Rynku Głównym w zabytkowych wnętrzach Pałacu Bonerowskiego i posiada uroczy, całoroczny ogródek. Można tutaj delektować się polską i śródziemnomorską kuchnią. Naszą specjalnością są tradycyjne przepisy z odrobiną nowoczesnej perspektywy.

PATIO

Relaks

W przeszklonym patio stworzyliśmy wyjątkowe miejsce na chwilę relaksu w pięknym wystroju i w gościnnej atmosferze, o którą bardzo dbamy.

SALA KRÓLEWSKA

Przyjęcia

Pałac Bonerowski to doskonałe miejsce na przyjęcie okolicznościowe okolicznościową i event biznesowy. Do dyspozycji oddajemy dwie, w pełni wyposażone, klimatyzowane i stylowo urządzone sale z widokiem na Rynek. Organizujemy śluby, chrzciny, komunie, bankiety oraz konferencje prasowe.

JAZZ CLUB ST.JOHN

Atmosfera

To wyjątkowe miejsce znajduje się w najstarszej częsci Pałacu Bonerowskiego z charakterystycznymi 700 letnimi kamiennymi portalami. St. John to ukryty klejnot, który zapewni prywatność i atmosferę najlepszych klubów jazzowych świata.

OGRÓDEK

Kwintensecja Krakowa

Nasi goście mogą skorzystać z klimatycznego ogródka bezpośrednio w Rynku Głównym, gdzie od rana podajemy posiłki z widokiem na Sukiennice i Kościół Mariacki. Nasz całoroczny ogródek otoczony jest kojącą zielenią.


Opinie

Co mówią o nas Goście

Zarezerwuj stolik w Amalia Steak&Fish z wyprzedzeniem


*Do potwierdzenia rezerwacji niezbędny jest mail zwrotny.
Wypełnienie formularza nie oznacza rezerwacji stolika. Ostateczne potwierdzenie rezerwacji otrzymają Państwo od nas mailem.
W przypadku dodatkowych ograniczeń alergicznych prosimy o informację w uwagach.
Godziny otwarcia

Poniedziałek-Niedziela
8:00-00:00

Leave this empty:

   Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celach związanych z realizacją zgłoszenia. Oświadczam, że zostałem poinformowany o dobrowolności podania danych, jak również o przysługujących mi prawach dostępu do danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych jest CRC SP Z O.O. UL.SPOKOJNA 4 32-080 ZABIERZÓW